Western Digital WDBK3E0010PSL-WESN My Passport SSD 1TB USB 3.1 Type-C Harici SSD Disk
Diğer WESTERN DIGITAL Ürünleri
My Passport SSD
WDBK3E0010PSL-WESN
En Yenilikçi Depolama Çözümleri
Ultra Hızlı
Donanım Şifrelemesi
Üst Düzey Teknoloji
Teknik Özellikler
Model Kodu : WDBK3E0010PSL-WESN
Kapasite : 1TB
Arayüz : USB 3.1 (USB 3.0/2.0 ile uyumlu)
USB 3.1 - 10 Gb/s'e kadar
USB 3.0 - 5 Gb/s'e kadar
USB 2.0 - 480 Mb/s'e kadar
Çevresel Özellikler
Çalışma : 0° C ila 35° C
Çalışmama : -20° C ila 65° C
Fiziksel Boyutlar
Yükseklik : 90 mm
Derinlik : 10 mm
Genişlik : 45 mm
Ağırlık : - Kg
Paket İçeriği
Taşınabilir SSD Disk
USB Tip C'den Tip C kablosuna kadar (USB 3.1 Nesil 2'yi destekler)
USB Tip C'den Tip A adaptörüne
WD Backup™, WD Security™ ve WD Drive Utilities™ için WD Discovery™ yazılımı**
Hızlı kurulum kılavuzu
**internet aktivasyonu gerektirir
Garanti Süresi : 36 Ay
WD Güvenirliği
Otomatik Yedekleme
Kullanımı Kolay
Uyumluluk
Kapasite 1 TB
Boyut 1.8 inç